Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Wed. 2 Ind.-East Final L, 3-0
Fri. 4 at Adrian Final L, 3-0
  vs. Kalamazoo @ Adrian, Mich. Final L, 3-1
Sat. 5 vs. Olivet @ Adrian, Mich. Final L, 3-0
  vs. Albion @ Adrian, Mich. Final L, 3-0
Sat. 12 vs. Berea @ Richmond, IN Final L, 3-0
  Earlham College Classic
  Concordia Chicago Final L, 3-1
Sun. 13 Pikeville Final L, 3-0
  Wilmington (Ohio) Final W, 3-0
Wed. 16 Kenyon Final L, 3-0
Fri. 18 vs. Concordia Chicago @ Jacksonville, Ill. Final L, 3-0
  vs. Monmouth (Ill.) @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-1
Sat. 19 vs. Olivet @ Jacksonville, Ill. Final L, 3-0
  vs. Robert Morris-S'field @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-0
Wed. 23 at Wilmington (Ohio) Final W, 3-1
Sat. 26 vs. Wooster @ Oberlin, Ohio Final L, 3-0
  at Oberlin Final L, 3-1
Wed. 30 at Bluffton * Final L, 3-0
 
October
Sat. 3 Franklin * Final L, 3-0
  Albion Final W, 3-1
  Earlham Tri Match
Wed. 7 Transylvania * Final L, 3-0
Sat. 10 at Mt. St. Joseph * Final L, 3-0
Wed. 14 at Hanover * Final L, 3-0
Fri. 16 Anderson (Ind.) * Final L, 3-0
Sun. 18 Rose-Hulman * Final L, 3-1
Wed. 28 Defiance * Final L, 3-0
Sat. 31 at Manchester * Final L, 3-0
 
September
Fri. 2 at Capital Final L, 3-1
  Capital / Otterbein Invitational
  vs. Denison @ Bexley, Ohio Final L, 3-1
  Capital Tournament
Sat. 3 vs. Case Western Reserve @ Bexley, Ohio Final L, 3-0
  Capital Tournament
  vs. Otterbein @ Bexley, Ohio Final L, 3-0
  Capital Tournament
Tue. 6 Ohio Christian Final W, 3-0
Sat. 10 Pikeville Final L, 3-1
  Quaker Classic
  vs. Franklin @ Richmond, Ind. Final L, 3-0
  Earlham Invitational
  vs. Franklin @ Richmond, Ind. Final W, 3-0
  Quaker Classic
  vs. Pikeville @ Richmond, Ind. Final W, 3-2
  Quaker Classic
  Muskingum Final L, 3-0
  Quaker Classic
  vs. Transylvania @ Richmond, Ind. Final L, 3-0
  Quaker Classic
Sun. 11 vs. Franklin @ Richmond, Ind. Final L, 3-0
  Earlham Invitational
  vs. Transylvania @ Richmond, Ind. Final W, 3-1
  Quaker Classic
  Concordia Chicago Final W, 3-2
  Quaker Classic
Wed. 14 Wilmington (Ohio) Final W, 3-0
Fri. 16 at Kenyon Final L, 3-0
  Kenyon Invitational
  vs. Olivet @ Gambier, Ohio Final L, 3-0
  Kenyon Invitational
Sat. 17 vs. Otterbein @ Gambier, Ohio Final L, 3-0
  Kenyon Invitational
  vs. Albion @ Gambier, Ohio Final L, 3-0
  Kenyon Invitational
Tue. 20 at Ind.-East Final L, 3-0
Fri. 23 vs. Principia @ Jacksonville, Ill. Final L, 3-1
  Illinois College Tournament
  vs. Augustana (Ill.) @ Jacksonville, Ill. Final L, 3-0
  Illinois College Tournament
Sat. 24 vs. Monmouth (Ill.) @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-1
  Illinois College Tournament
  at Illinois Col. Final L, 3-0
Wed. 28 Bluffton * Final L, 3-0
 
October
Sat. 1 at Franklin * Final L, 3-1
  vs. Fontbonne @ Franklin, Ind. Final L, 3-1
Wed. 5 at Transylvania * Final L, 3-1
Sat. 8 Mt. St. Joseph * Final L, 3-2
Wed. 12 Hanover * Final L, 3-0
Fri. 14 at Anderson (Ind.) * Final L, 3-0
Tue. 18 at Rose-Hulman * Final L, 3-0
Mon. 24 at St. Mary-Woods Final W, 3-1
Wed. 26 at Defiance * Final L, 3-0
Sat. 29 Manchester * Final L, 3-0
 
  Boyce Final W, 3-0
 
September
Fri. 1 vs. Greenville @ Jacksonville, Ill. Final L, 3-2
  Illinois College Tournament
  vs. Fontbonne @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-0
  Illinois College Tournament
Sat. 2 vs. MacMurray @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-1
  Illinois College Tournament
  vs. Blackburn @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-1
  Illinois College Tournament
Wed. 6 at Central St. (Ohio) Final W, 3-0
Sat. 9 Capital Final L, 3-1
  Earlham College Tournament
  Ind.-East Final W, 3-2
Sun. 10 Pikeville Final L, 3-1
  Quaker Classic Tournament
Tue. 12 at UC Clermont Final W, 3-0
Sat. 16 at La Roche Final W, 3-2
  vs. Oberlin @ Pittsburgh, Pa. Final L, 3-0
Sun. 17 at Pitt.-Greensburg Final W, 3-1
Wed. 20 at Wilmington (Ohio) Final W, 3-1
Sat. 23 vs. Crowley Ridge College @ Louisville, Ky. Final W, 3-0
  at Boyce College Final W, 3-1
Thu. 28 Cincinnati Christian Final W, 3-1
Fri. 29 at St. Mary's (Ind.) Final L, 3-0
Sat. 30 at Manchester * Final W, 3-2
 
October
Wed. 4 Defiance * Final L, 3-2
Sat. 7 vs. Franklin * @ Richmond, Ind. Final W, 3-0
Wed. 11 Transylvania * Final L, 3-1
Sat. 14 at Mt. St. Joseph * Final L, 3-2
  Harrington Center
Mon. 16 St. Mary-Woods Final L, 3-2
Wed. 18 at Hanover * Final L, 3-0
Sun. 22 Anderson (Ind.) * Final W, 3-0
Wed. 25 Rose-Hulman * Final L, 3-0
Sat. 28 at Bluffton * Final L, 3-0
  vs. Illinois Tech @ Bluffton, Ohio Final L, 3-1
* Conference
Bold team: Home event