Date Teams/Event Time Score Links
 
November
Mon. 16 at Heidelberg Final L, 82-68
Fri. 20 Dominican (Ill.) Final W, 79-62
Sat. 21 Kenyon Final L, 65-64
Tue. 24 at St. Mary-Woods Final L, 96-88
 
December
Sat. 5 at Anderson (Ind.) * Final L, 80-71
Wed. 9 Bluffton * Final L, 82-54
Sat. 12 Franklin * Final L, 66-55
Sat. 19 vs. Chapman @ Santa Cruz, Calif. Final - 2OT L, 91-87
Sun. 20 at UC Santa Cruz Final L, 62-52
Tue. 29 Kalamazoo Final W, 67-61
 
January
Sat. 2 at Manchester * Final L, 69-64
Wed. 6 at Transylvania * Final L, 85-66
Sat. 9 at Hanover * Final L, 80-78
Wed. 13 Defiance * Final W, 69-56
Sat. 16 Mt. St. Joseph * Final W, 82-71
Wed. 20 at Rose-Hulman * Final L, 62-49
Sat. 23 Manchester * Final L, 74-60
Wed. 27 Transylvania * Final L, 75-73
Sat. 30 at Franklin * Final L, 74-43
 
February
Wed. 3 at Defiance * Final L, 81-70
Sat. 6 Anderson (Ind.) * Final - 2OT L, 79-76
Wed. 10 Rose-Hulman * Final L, 62-52
Sat. 13 Hanover * Final W, 85-73
Wed. 17 at Bluffton * Final L, 79-50
Sat. 20 at Mt. St. Joseph * Final L, 57-55
 
November
Fri. 18 vs. La Roche @ Washington, Pa. Final L, 68-58
  Washington & Jefferson Tournament
Sat. 19 at Wash. & Jeff. Final L, 77-61
  Washington & Jefferson Tournament
Sun. 27 at Kenyon Final L, 71-35
Tue. 29 Wilmington (Ohio) Final L, 81-69
 
December
Sat. 3 Anderson (Ind.) * Final L, 58-53
Wed. 7 at Bluffton * Final L, 88-54
Sat. 10 at Franklin * Final L, 60-56
Sun. 18 Manchester * Final L, 63-59
Tue. 20 Wittenberg Final L, 77-57
Thu. 29 at Otterbein Final L, 60-41
  Smokey Ballenger Classic
Fri. 30 vs. Albion @ Westerville, Ohio Final L, 97-64
  Smokey Ballenger Classic
 
January
Wed. 4 Transylvania * Final L, 73-54
Sat. 7 Hanover * Final L, 85-74
Wed. 11 at Defiance * Final L, 62-59
Sat. 14 at Mt. St. Joseph * Final W, 63-58
Wed. 18 Rose-Hulman * Final L, 51-34
Sat. 21 at Manchester * Final L, 61-55
Wed. 25 at Transylvania * Final L, 80-46
Sat. 28 Franklin * Final L, 61-48
 
February
Wed. 1 Defiance * Final L, 68-62
Sat. 4 at Anderson (Ind.) * Final W, 61-58
Wed. 8 at Rose-Hulman * Final L, 71-21
Sat. 11 at Hanover * Final L, 93-71
Wed. 15 Bluffton * Final L, 87-61
Sat. 18 Mt. St. Joseph * Final W, 65-63
 
November
Sat. 18 at Denison 1:00 PM
Sun. 19 vs. Kenyon @ Granville, Ohio 1:00 PM
  Denison Classic
Tue. 21 Berea 5:00 PM
Sun. 26 Centre 4:00 PM
Wed. 29 at Oakland City # 7:00 PM
 
December
Sat. 2 Anderson (Ind.) * 1:00 PM
Wed. 6 Bluffton * 7:30 PM
Sat. 9 at Manchester * 2:00 PM
Sat. 16 at Mt. St. Joseph * 2:00 PM
Wed. 20 at Wilmington (Ohio) 6:00 PM
Thu. 21 vs. TBA @ Wilmington, Ohio TBA
Sat. 30 at Lawrence Tech 2:00 PM
 
January
Wed. 3 at Transylvania * 7:30 PM
Sat. 6 Rose-Hulman * 4:00 PM
Wed. 10 Hanover * 7:30 PM
Sat. 13 at Franklin * 4:00 PM
Wed. 17 at Defiance * 7:30 PM
Sat. 20 Manchester * 2:00 PM
Wed. 24 at Bluffton * 7:30 PM
Sat. 27 at Anderson (Ind.) * 1:00 PM
Wed. 31 Transylvania * 7:30 PM
 
February
Sat. 3 Franklin * 4:00 PM
Wed. 7 at Hanover * 7:30 PM
Sat. 10 at Rose-Hulman * 2:00 PM
Wed. 14 Defiance * 7:30 PM
Sat. 17 Mt. St. Joseph * 1:00 PM
# Exhibition
* Conference
Bold team: Home event